E l y k e Markası ENG DIAMOND  bünyesinde oluşturulmuş bir e-ticaret hizmetidir. ENG DIAMOND 1991 yılında toptan altın ticareti yapmak üzere kurulmuştur.  O günden bu güne altın takı da portföyüne sürekli yeni çeşit ve modeller eklemiştir.  Çeşit ve kalite konusunda kendini sürekli yenileyen firmamız, altın takıda Geçen Gold, Midas, Ena, Mamuş, Kaya Gold, Mioro, Oray Gold, Onsa gibi sektöründe öncü, güvenilir ve itibarlı firmalarla çalışmaktadır. Uzmanlaştığımız 14 ayar altın takıda, ürün çeşidimiz, müşterilerimizin talepleri ve moda akımları doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Geçen zaman içinde, yine müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürün yelpazemize, alyans ve mücevher çeşitlerini de eklenmiştir. Böylelikle altın takı, alyans ve mücevher toptancılığı konusunda, sürekli takip ve tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Alyans bölümümüzün birinci önceliği, günün trendlerine uygun, güncel  ve en önemlisi tasarımını kendimizin yaptığı özgün modellerle hizmet vermektir.

ENG Diamond markasıyla üretim ve satışını yaptığımız pırlantalı takılarımızı, açılımı Elmas Yüksek Konseyi () olan Belçika merkezli HRD enstitüsünün labratuvarlarında sertifikalandırmaktayız. Uluslararası geçerliliği olan bu mücevher raporları sayesinde, pırlantanın değerini etkileyen renk, berraklık, kesim ve karat kriterleri en doğru değerlerle beyan edilmekte böylelikle, müşterilerimizin ve son tüketicinin mağdur olması engellenmektedir. Aynı zaman, üretimi geleneksel yöntemlerle yapılan geniş bir elmas takı çeşidi ile, müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  

ENG DIAMOND, bu güne kadar ödün vermediği kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti ilkelerine, çağımızın ihtiyaçlarını yansıtan hızlı hareket etme, doğru iletişim ve teknoloji kullanımı özelliklerini de ilave ederek, siz dost ve müşterilerimizle daha uzun yıllar hizmet vermeyi ummaktadır.